Jako ekspert w dziedzinie zarządzania kryzysowego pomagam klientom identyfikować największe zagrożenia dla ich organizacji.

Pomagam opracowywać i wdrażać strategie kryzysowe oraz skutecznie działać w przypadku wystąpienia kryzysu. Klienci polegają na moich praktycznych radach i wskazówkach dotyczących szerokiego zakresu zagadnień związanych z kryzysem na wszystkich etapach cyklu życia kryzysu – od gotowości na kryzys, poprzez reagowanie kryzysowe i komunikację kryzysową, do analizy skuteczności zarządzania kryzysowego.

Pracowałem jako konsultant pomagając korporacjom, średnim i małym przedsiębiorstwom, udzielając wsparcia przed, w trakcie i po kryzysie. Moją pasją jest pomaganie małym i średnim organizacjom w przechodzeniu przez kryzysy, co pozwala im uniknąć poważnych skutków kryzysów. A jeśli już do niego dojdzie, pomagam im odzyskać, odbudować i wzmocnić ich firmy.

Moje doświadczenie obejmuje ponad 15 lat pracy w korporacjach i firmach konsultingowych.

Posłuchaj mojego podcastu

Będzie kryzys – podkast o zarządzaniu kryzysowym

W moim podkaście poruszam tematy związane z zarządzaniem kryzysowym w organizacjach. I nie tylko. Pojawiają się tam również tematy związane z zarządzaniem projektami, case studies, itp.

OPINIE

Kamil posiada bardzo szeroką wiedzę jako PM. Jest świetnym fachowcem zarówno w zakresie zarządzania projektami, jak i zarządzania kryzysowego. Jest bardzo kreatywny w rozwiązywaniu problemów i jednocześnie łatwo się z nim współpracuje. Jest zawsze skuteczny w swojej pracy i można na nim polegać. Z prawdziwą przyjemnością i zdecydowanie polecam tego profesjonalistę.

Witold Handzlik, Nokia

Dzięki wiedzy i doświadczeniu Kamila trudne kwestie stają się proste, a pozornie nierozwiązywalne problemy zdają się rozwiązywać same. Konsultacje z Kamilem to krok milowy nawet w najbardziej zawiłych projektach. Kamil potrafi spojrzeć na sprawy z odpowiedniej perspektywy, szybko podjąć trafne decyzje albo naprowadzić swojego rozmówcę na rozwiązanie. Bardzo cenię w nim to, że jest jednocześnie obiektywny i – wtedy kiedy trzeba – autorytarny. Po dyskusji z nim ma się pewność, że podąża się w odpowiednim kierunku. Bardzo polecam współpracę z Kamilem wszystkim Project Managerom, którzy potrzebują, aby na ich pracę spojrzał z zewnątrz ktoś doświadczony, zaangażowany i zaufany.

Joanna Skutkiewicz, Freelancer

Jak zaczynaliśmy współpracę Kamil specjalizował się w tematach związanych z bezpieczeństwem sieciowym stopniowo migrując w kierunku dużych projektów integracyjnych w obszarze ICT. Zdecydowanie mogę polecić go jako człowieka do zadań specjalnych w zakresie zarządzania projektami łącznie z takimi z siedmio cyfrowym budżetem.

Jacek Hanusik, Nokia

Miałem przyjemność pracować z Kamilem przy kilku krytycznych projektach prowadzonych przez Lucent/Alcatel-Lucent/Nokia. W trakcie tej pracy, Kamil dał się poznać jako osoba rzetelnie wykonująca swoje obowiązki, rzeczowa i kompetentna. Był zawsze dobrze przygotowany, samodzielny i profesjonalny. Potrafi współpracować z zespołami różnej wielkości, zarówno lokalnymi jak i międzynarodowymi. Z pełnym przekonaniem polecam Kamila jako: Technical Project Manager’a i Project Manager’a

Marek Truchanowski, Nokia

W ciągu wielu lat współpracy, Kamil dał się poznać z jak najlepszej strony. Bardzo duże zaangażowanie, radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych i stresowych, świetne prowadzenie zespołu, dbanie o dobre relacje ze wszystkimi stronami projektu to tylko niektóre cechy i umiejętności wyróżniające Kamila. Nie wspominając o samym prowadzeniu projektu – po prostu solidny kawał dobrej roboty.

Andrzej Krytenko, Nokia

Kamil to świetny specjalista zarówno w obszarze PM jak i Security. Mięliśmy okazję współpracować przy dużych projektach związanych z rozwojem infrastruktury Banku. Zawsze ta współpraca układała się wzorowo. Kompetentny, rzeczowy, dbający o dobrą atmosferę w zespole. Człowiek o szerokich zainteresowaniach, wykraczających daleko poza IT. Polecam Kamila jako kapitalnego fachowca.

Robert Kurosz, Meritum Bank